top of page

MaPS Group

Public·8 members

Prime MMA 4: Kasjo Vs Popek


Gala PRIME MMA 4 tytułowana jest jako Królestwo. Wydarzenie to odbędzie się 26 listopada (sobota), a będziesz je mógł oglądać m.in. w transmisjach PPV na stronie primemma.tv. Fortuna nie oferuje streamu z gali, ale za to dysponuje rozbudowanymi zakładami. Przy każdej walce na PRIME MMA 4 bukmacher ten otworzył kilkanaście rynków, z których możesz korzystać. Co obstawisz?
Prime MMA 4: Kasjo vs PopekGala Prime MMA 4 odbędzie się już 26 listopada w Szczecinie. Gala będzie dostępna w systemie PPV, a będzie ją można oglądać na platformie: primemma.tv, a także na platformach Polsat Box, Polsat Box Go oraz WP Pilot po wykupieniu dostępu. Dostęp do gali będzie można wykupić od 34,99 zł. Początek gali Prime MMA 4 zaplanowano na godzinę 20:00.


Oczywiście gala dostępna będzie poprzez pay per view, a będzie ona dostępna na takich kanałach jak Polsat Box, Polsat Box Go, WP Pilot czy primemma.tv. Opcji jest tutaj dosyć dużo. Sama cena to niecałe 35 PLN. Nie jest to zatem aż tak dużo biorąc pod uwagę, jak wielkie emocje może dostarczyć to widowisko. Początek rywalizacji zaplanowany jest oficjalnie na godzinę 20:00. 041b061a72


Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page